FAMA na poznańskich targach kooperacji przemysłowej


subcontracting

Nasza spółka weźmie udział w poznańskich targach SUBCONTRACTING, które odbędą się w dniach 7-10 czerwca w Poznaniu. Obok oferentów usług podwykonawczych z zagranicy i wielu doświadczonych polskich koncernów przemysłowych, FAMA Gniew zaprezentuje na nich swój potencjał produkcyjny i zasoby technologiczne. 

 

 

– Zależy nam, aby spółka rozpoznawana była w coraz to szerszym gronie partnerów biznesowych i potencjalnych klientów, których będziemy chcieli poznać na najbliższych targach – mówi Kazimierz Poznański, prezes zarządu spółki.

Wydarzenie dedykowane jest firmom przemysłowym, oferującym usługi na rzecz średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Targi SUBCONTRACTING to szansa na znalezienie sposobu, jak wykorzystać wolne moce przerobowe posiadanego parku maszynowego i zwiększyć swoje przychody.

Wśród wystawców znajdą się przedsiębiorstwa, specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy oraz usług dla przemysłu. Nic więc dziwnego, że nie zabraknie tam również spółki FAMA.

- Od wielu już lat prowadzimy zintensyfikowany proces inwestycyjny zakładu, unowocześniając naszą infrastrukturę techniczną. Dzięki tym działaniom FAMA zyskała już duży potencjał produkcyjny, z którym warto wyjść na zewnątrz. Stąd też nasz udział w poznańskich targach, które oprócz tradycyjnej prezentacji działalności zakładu umożliwiają również znalezienie potencjalnych zleceniobiorców na oferowane przez nas usługi – mówi Kazimierz Poznański.

Serdecznie zachęcamy do udziału w targach i odwiedzenia naszego stosika (pawilon nr 3, stoisko nr 7). Rzetelna informacja, otwartość na nowe doświadczenia i kontakty oraz dokładność w działaniu, to cechy naszej spółki, o których osobiście będą mogli przekonać się uczestnicy poznańskich targów.

Zainteresowanych współpracą z FAMĄ, zapraszamy również do siedziby firmy, bezpośrednich spotkań z naszym zespołem i podjęcia konstruktywnych rozmów.

Do zobaczenia!

 

IMG 0040
IMG 0102
IMG 0104
IMG 0275
 MG 9716
IMG 0132