Owocny udział w poznańskich targach

owocnetargi

W czerwcu uczestniczyliśmy w piątej edycji targów SUBCONTRACTING w Poznaniu, które zgromadziły około 80 doświadczonych partnerów biznesowych branży przemysłowej z Polski i zagranicy. Targi zaliczamy do naprawdę udanych. 

 

 

 

Stoisko naszej spółki odwiedziło jeszcze więcej wystawców, niż w 2014 roku, co już dziś owocuje zapytaniami ofertowymi, jakie spływają do FAMY.

- Odwiedzający stoisko naszej spółki wyposażeni zostali w liczne materiały informacyjne dotyczące działalności firmy. Odpowiadaliśmy na pytania zainteresowanych na temat pozyskiwanych środków unijnych, nowych projektów, rozbudowy zakładu i stosowanych technologii. Wymienialiśmy się doświadczeniami z innymi wystawcami, dzięki temu mogliśmy poznać nowe, ciekawe rozwiązania w dziedzinie przemysłu – mówi Mariusz Hejmowski, który reprezentował FAMĘ w Poznaniu.

Podczas targów odbyły się także spotkania korporacyjne SUBCONTRACTING Meetings z oferentami usług podwykonawczych i potencjalnymi zleceniodawcami. Uczestnictwo FAMY w tych spotkaniach zaowocowało nawiązaniem nowych kontaktów, czego efekty, w postaci spływających do firmy zapytań ofertowych, obserwujemy już dziś. Niewykluczone, że znajomości te przerodzą się w długotrwałą i korzystną współpracę.

 

 

Tags: fama, subcontracting, fama gniew, tragi subcontracting, poznań, 2016