• TECHNOLOG PROGRAMISTA CNC

          KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

    • Przygotowanie procesów technologicznych
    • Nadzór nad wdrożonymi procesami i ich optymalizacją
    • Programowanie obrabiarek CNC

         WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (technologia, mechanika)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
    • Umiejętność pracy koncepcyjnej i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem

           OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • MISTRZ PRODUKCJI

        (WYDZIAŁ PREFABRYKACJI)

      • zarządzanie zespołem pracowników produkcji
      • nadzór nad terminowością i jakością produkcji w celu zapewnienia realizacji harmonogramu produkcji,
      • podejmowanie działań w kierunku polepszenia produktywności oraz obniżenia kosztów produkcji,
      • koordynowanie procesów produkcyjnych,
      • zapewnianie płynności procesów, rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej,
      • współpraca z działami: technologią, planowaniem, utrzymaniem ruchu, jakości, logistyki
      • planowanie harmonogramów pracy
      • nadzór nad czasem pracy
      • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur instrukcji,

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie techniczne
    • doświadczenie pracy w procesach prefabrykacji i spawania
    • praktyczna i udokumentowana znajomość Lean Manufacturing i 5S
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i przyrządami pomiarowymi
    • umiejętność kształtowania współpracy w zespole nakierowanej na realizację celów
    • staranność w działaniu, komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań
    • umiejętności podejmowania szybkich decyzji w warunkach stresowych

           OFERUJEMY:

    • Szkolenia

    KONTAKT :

    CV  i  listy   motywacyjne należy wysyłać/dostarczyć do dnia 16.11.2020 pod  adres :

    FAMA Spółka  z o.o. Gniew, ul. Przemysłowa 1, 83-140 Gniew

    Kontakt tel. 58 530 76 50 (dział kadr)

    • nadesłanych ofert nie zwracamy
    • skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

    Do dokumentów prosimy załączyć następującą klauzulę:

                     „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych   zawartych    w     dostarczonych

                      przeze  mnie dokumentach  aplikacyjnych  przez FAMA  Sp. z o.o. , ul. Przemysłowa 1, 83-140 Gniew, w celu

                      realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Mistrz wydziału prefabrykacji”.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów o pracę:

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

    1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMA Sp.z o.o. z siedzibą Gniewie (ul.Przemysłowa 1,83-140 Gniew),

    2.Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przez okres 6 miesięcy.

    3.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

    4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez FAMA Sp. z o. o., ul. Przemysłowa 1, 83-140 Gniew, w celu realizacji procesu rekrutacji wskazanej w ofercie”.

     Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMA Sp. z o. o. z siedzibą Gniewie (ul. Przemysłowa 1, 83-140 Gniew),
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez okres 1 roku od momentu otrzymania aplikacji,
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

UL. PRZEMYSŁOWA 1, GNIEW

+48 58 530 76 00

FAMA Sp. z o.o. została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Gdańsku pod numerem 0000194064. Nr BDO: 000002745.
Wysokość kapitału zakładowego wynosi 500.000 PLN

WWW.FAMA-GNIEW.PL